Projektant Wnętrz (poziom podstawowy)

Jeśli…

  • jesteś absolwentem Architektury Wnętrz lub innego pokrewnego kierunku,
  • jesteś bardzo kreatywny, a urządzanie wnętrz sprawia Ci ogromną frajdę,
  • rozpoznawanie styli wnętrzarskich oraz umiejętne ich łączenie przychodzi Ci z łatwością,
  • jesteś empatyczny – lubisz ludzi, a tworzenie projektów, które służą innym, sprawia Ci autentyczną przyjemność,
  • masz dużą wyobraźnię przestrzenną

A poza tym…

  • Twoja mocna strona to precyzja – czerpiesz przyjemność z czynności, które wymagają dokładności i pracy ze szczegółami,
  • ciągły rozwój jest naturalną częścią Twojego życia, dlatego zależy Ci, aby zdobywać nowe doświadczenia zawodowe, podnosić swoje kwalifikacje jako projektant wnętrz oraz stawać się coraz lepszym ekspertem w swojej branży,
  • jesteś cierpliwy i nie obrażasz się, jeśli ktoś zwraca Ci uwagę lub oczekuje, że powinieneś coś poprawić,
  • jesteś skromny, szanujesz siebie i innych,

…to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy bowiem bardzo utalentowanych osób, które będą integralną częścią prestiżowego i wysoko wykwalifikowanego Zespołu MyLOFT.

Kilka słów o nas:

Głęboko wierzymy, że przestrzeń, która nas otacza, ma bezpośredni wpływ na nasze bezpieczeństwo, samopoczucie i radość z codzienności.

MyLOFT powstał po to, żeby aranżować piękne wnętrza, które będą perfekcyjnie harmonizować z unikalną osobowością ich mieszkańców.

Dlatego nie kierujemy się najnowszymi trendami, ale zawsze przed oczami mamy dobro naszych klientów. Każde wnętrze, dopasowujemy do ich autentycznych potrzeb i pragnień.

Wszystko po to, aby ich wnętrza były miejscem, które dodają im sił, pomagają się zrelaksować i pozwalają czuć się dobrze we własnym domu.

Na czym polega praca Projektanta Wnętrz na poziomie podstawowym?

Najpierw wdrożymy Cię w nasz tryb pracy, procedury i kulturę organizacyjną.

Potem otrzymasz pierwsze samodzielne zadania przy wsparciu doświadczonego projektanta, który: pomoże Ci w razie wątpliwości, wytłumaczy wszystkie niejasności i dopilnuje, żeby praca przebiegała we właściwym kierunku.

Jakie będą Twoje zadania?

  • asystowanie podczas pomiarów na budowie,
  • tworzenie wizualizacji projektów w programie SketchUp + V-Ray,
  • tworzenie rysunków wykonawczych w programie Layout określonego szablonu (wszystko Ci pokażemy),
  • wsparcie dla pozostałych członków zespołu,
  • utrzymywanie porządku swojego stanowiska pracy.

Miejsce pracy: Pracownia projektowa w Sieradzu ul. Sienkiewicza 3

Godziny pracy: Od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00

Oferujemy:

  • wyjątkową atmosferę i wspaniały, zgrany zespół, w którym każdy pracownik jest ważny i doceniany,
  • wynagrodzenie w wysokości 2300 zł „na rękę” (przy umowie o pracę) lub 3500 – 4000 zł brutto (na umowie B2B),
  • wzrost wynagrodzenia w przyszłości po osiągnięciu odpowiedniego poziomu kwalifikacji i samodzielność w oparciu o konkretne i osiągalne kryteria,
  • forma umowy: umowa o pracę lub współpraca B2B (własna działalność gospodarcza),
  • pracę stałą od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00, żadnych nadgodzin ani pracy w weekendy
  • wszystkie narzędzia potrzebne do pracy: laptop o wysokich parametrach, licencjonowane oprogramowanie do projektowania, przydatne pluginy i szablony ułatwiające pracę w modelu 3D i 2D,
  • ogromne możliwości rozwoju – zapewniamy: ambitne projekty, dostęp do wiedzy i doświadczenia starszych kolegów i koleżanek z zespołu, wyjazdy na targi wnętrzarskie oraz inne szkolenia branżowe na koszt firmy.

Wymagania:

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz wszystkie poniższe warunki:

  • odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania z początku ogłoszenia, czyli masz naturalne predyspozycje, by w przyszłości stać się świetnym projektantem wnętrz,
  • jesteś dopasowany do naszego Zespołu i „stylu bycia” pracowni projektowej MyLOFT, (dokładnie zapoznaj się z opisem naszej kultury organizacyjnej uczciwie oceń, czy do nas pasujesz),
  • jesteś gotowy na pracę stacjonarnie w Sieradzu,
  • potrafisz czytać rysunki budowlane i znasz zasady projektowania

a ponadto:

  • obsługujesz poniższe programy na poziomie zaawansowanym:
    • Skethup + V-Ray,
    • Layout,
    • Affinity Photo i Designer (mile widziane).

Chcesz aplikować?

Jeśli już wiesz, że to właśnie Ciebie szukamy, to teraz wystarczy, że:

Prześlesz do nas maila na adres info@myloft.pl z:

  • swoim portfolio, projektami i pracami, które wykonałeś (UWAGA! portfolio udostępnij nam przez Google Drive – nie przesyłaj zdjęć mailem),
  • CV w formie PDF ze zdjęciem,
  • List motywacyjny, w którym odpowiedz na 3 poniższe pytania:
    • Czym jest dla Ciebie projektowanie wnętrz i co najbardziej Ci się w nim podoba?
    • Co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze i jak wyobrażasz sobie swoją karierę zawodową w przyszłości?
    • Dlaczego chcesz pracować w MyLOFT?

W tytule wiadomości wpisz: „Projektant Wnętrz – poziom podstawowy – Twoje Imię i Nazwisko”.

UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje (portfolio, CV oraz list motywacyjny). Lubimy uczciwe zasady, dlatego oczekujemy, że poświęcisz czas i wysiłek na rzetelne odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Tylko takie aplikacje weźmiemy pod uwagę.

Rekrutacja składa się z 5 etapów:

  1. Przesłanie swoich aplikacji.
  2. Rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi osobami.
  3. Zadanie praktyczne sprawdzające umiejętności obsługi programów SketchUP i Layout.
  4. 3-miesięczny okres próbny.
  5. Dalsza współpraca na umówionych warunkach.

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Przed kontaktem prosimy zapoznać się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Izabela Koziołek-Wojtas prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „MYLOFT MGR. INŻ. IZABELA KOZIOŁEK-WOJTAS”. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały zawarte w Polityce Prywatności.